Web Site Kurulumu

Günümüz tasarım anlayışına uygun ve güçlü altyapıya sahip web yazılımlarımızla işinizi en kolay yoldan büyütmenizi, kazançlarınızı arttırmanızı istiyoruz. En düşük fiyat garantisiyle piyasadaki diğer gelişmemiş rakiplerimizle aramıza mesafe koyarak size hizmet sunmaya çalışıyoruz. Kurulumdan teknik desteğe kadar yardımcı olmak, sorularınızı yanıtlamak gibi vazifelerden çekinmiyor verdiğiniz paranın hakkını aldığınızı hissetmenizi istiyoruz.

Cüzi miktarlar karşılığında sizlere sağladığımız hizmetlerin gelecekte yaşanabilecek aksiliklere karşı teknik desteğini, kullanımı için gereken eğitimi ve isteğe bağlı değişikliklerini de seve seve yapıyoruz. Size özel tasarladığımız web sitelerini sevmeniz ve içinize sinmesi için yapılması gereken tasarım ve yazılımı elimizden geldiğince en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Mobil uyumlu ve ekran boyutuna duyarlı tasarımlar kullanıyoruz.

 

Kurumsal Web Sitesi

İster yeni kurulan ister köklü bir şirket olun aldığınız hizmetin işinize yaraması için elimizden geleni yapıyoruz.

Marka değerini ve itibarını pekiştiren logolar, geçmişte yapılan işlerin imzasını taşıyan, vizyon ve misyonu belirten içerikler ve günümüz modern tasarım çizgilerinde web sitelerinizi oluşturuyoruz.

 

Küçük İşletme İçin Web Sitesi

Daha fazla müşteriye ulaşmak, kazancını arttırmak isteyen esnaflarımız, bireysel iş yapan çalışanlarımız için internet aleminde yer ayırıyoruz. Google reklamları ile çalışarak rakiplerinize fark atmanızı sağlıyoruz.

 

Kişisel Web Sitesi

Özgeçmiş (CV), portfolyo, yapılan işi gösterme, blog, ödev - proje alanlarında şık tasarımsal çizgilerle sizi tatmin etmeye çalışıyoruz.

 

E-Ticaret Sistemi

Küçük veya büyük işletme, bireysel satış farketmeksizin satışını gerçekleştireceğiniz ürünleri kolayca listelemenizi sağlayacak ve potansiyel müşterilerinizi cezbedecek tasarımlı web siteleri için bizi tercih edin!

 

 

Mobil Uygulama Hazırlama

Hali hazırdaki web sitenizi IOS ve Android cihazlarda çalışan mobil uygulamalara çevirme, işinizi kolaylaştıracak tarzda basit yazılımlar üretiyoruz.

Mobil uygulama kullanmanın avantajları olarak QR kod okutma, dinamik ve canlı renkler gibi özellikler gösterilebilir. Ayrıca dünyadaki internet kullanıcılarının %90'ı mobil cihazlar (akıllı telefonlar) üzerinden işlemlerini gerçekleştiriyor. Mobil cihaz kullanımı son beş yıl içinde ciddi oranlara ulaşmayı başarmıştır.

KARARINIZI VERDİNİZ Mİ?

Hemen başlayalım

Bunları mı arıyorsunuz?

Teklif Alın